Pravidla / FAQ

Základní pravidla ( hlavně pro komentáře )

 1. Žádné vulgárnosti (sprostá slova). Komentář bude buď upraven nebo smazán.
 2. Než začneš psát otázku do komentářů, podívej se zda se již na podobnou otázku neptal někdo jiný před tebou.
 3. Než komentář odešleš, přečti si ho prosím po sobě.
 4. Nevkládej odkazy na jiné podobné weby.
 5. Všechny komentáře s odkazem musejí být zkontrolovány adminem, proto se jejich zobrazení může opozdit.

Za obsah komentářů neneseme žádnou odpovědnost, ale snažíme se je držet na uzdě.

Často kladené dotazy

 • Jdou epizody stahovat?

Videa nejdou a nikdy nepůjdou z našeho webu stahovat. Nepiš si prosím ani o odkazy na stažení, žádné neposkytujeme. NIKDY A NIKOMU !

 • V jaké epizodě bylo to či ono?

 Seznam epizod s obsahem najdeš v sekci PŘEHLED EPIZOD Pro hledání použij zkratku Ctrl + F. Obsah je podle originálu, tudíž se může stát, že v dabované verzi se některé věci nevyskytují.

 • Seká se mi to, co s tím?

Pokud se video seká, nech si kousek načíst. Pokud se seká i normální verze, nech si jí načíst. V každém případě používej aktualizovaný internetový prohlížeč. Jakmile je epizoda přidána online, mohou být videoservery přetíženy náporem sledovačů a video se bude sekat všem !

 • Proč mi to nejde přehrát?

Pokud se v místě kde má být video NIC nezobrazuje je chyba u tebe. Nestahuj nic extra (například plugin který může nabídnout reklama). Případně zkontroluj různé zabezpečovací pluginy v prohlížeči a povol v nich sociální sítě.

Pokud je místo videa nějaká hláška, zřejmě je chyba u nás. Nejprve zkontroluj, zda již o ní nevíme dle zprávy vpravo nahoře. Pokud ne, chybu popiš prosím do komentáře nebo emailu (viz KONTAKTY)

 • Vyskočila mi virová hláška na mobilu nebo tabletu, co s tím?

Nic. Kliknout na zavřít nebo někam mimo hlášku. Tyto hlášení jsou reklamní triky (které bohužel nemůžeme ovlivnit). Měly by se objevit maximálně párkrát za den. Každopádně nic, co ti hláška nabídne ke stažení nestahuj ani neinstaluj.

 • Vyskočilo mi okno se zprávou od PČR o zablokování PC a nejde zavřít.

Jedná se o podvodnou zprávu, která má za účel vylákat z vás peníze. Pro zavření stačí zmáčknout enter. Vyskakovací okno je jen udělané tak veliké aby nebylo vidět na tlačítko OK. Případně zavřít celý prohlížeč. Odstranit jej není kde. Je to problém většiny video serverů. Nikdy za sledování videí na našem webu nic neplaťte. Bohužel internet je jako divoký západ a musí se při jeho prohlížení používat mozek. Takže by jste se raději měli všichni naučit jak internet používat, jinak na něj radši nelezte !

 • Titulky stojí za starou belu.

Chtěli jste titulky, máte titulky! To že nejsou podle vašich představ je možné, ale jsou to jediné titulky co jsou k dispozici. Titulky nepřekládáme, takže nežádejte opravu. Pokud je nemůžete vystát natolik, že s tím nemůžete žít, zapojte se a titulky opravte a nahrajte je na titulky.com

 • Videa se ukončí v průběhu přehrávání.

Tato situace může občas nastat. Prvotně aktualizujte stránku (klávesa F5), a video přetočte na čas kdy video spadlo. Pokud video stále nejde, zkuste video spustit v jiném prohlížeči. Případně zkontrolujte, že máte poslední verzi Flash playeru.

 • Videa nejsou ani vidět.

S největší pravděpodobností se toto děje lidem, kteří si nepřečetli Jak sledovat a mají problém s Avast pluginem a bezdůvodně toto hlásí jako chybu. Pokud toto není na 100% tvoje situace, zkus jiný prohlížeč. Pokud ani to nepomůže zkus to jindy (třeba je nějaká chybička na videoserveru). Každopádně s tím nic neuděláme, pokud to někomu jde a někomu ne.