Řešení problémů

Zdravím fanoušky Top Geru.

Jelikož se nám množí stížnosti na přehrávání videí a jiné věci, prosím o přečtení tohoto příspěvku.

  • Vyskočilo mi okno se zprávou od PČR o zablokování PC a nejde zavřít.

Jedná se o podvodnou zprávu, která má za účel vylákat z vás peníze. Pro zavření stačí zmáčknout enter. Vyskakovací okno je jen udělané tak veliké aby nebylo vidět na tlačítko OK. Případně zavřít celý prohlížeč. Odstranit jej není kde. Je to problém většiny video serverů. Nikdy za sledování videí na našem webu nic neplaťte. Bohužel internet je jako divoký západ a musí se při jeho prohlížení používat mozek. Takže by jste se raději měli všichni naučit jak internet používat, jinak na něj radši nelezte !

  • Titulky stojí za starou belu.

Chtěli jste titulky, máte titulky! To že nejsou podle vašich představ je možné, ale jsou to jediné titulky co jsou k dispozici. Titulky nepřekládáme, takže nežádejte opravu. Pokud je nemůžete vystát natolik, že s tím nemůžete žít, zapojte se a titulky opravte a nahrajte je na titulky.com

  • Videa se ukončí v průběhu přehrávání.

Tato situace může občas nastat. Prvotně aktualizujte stránku (klávesa F5), a video přetočte na čas kdy video spadlo. Pokud video stále nejde, zkuste video spustit v jiném prohlížeči. Případně zkontrolujte, že máte poslední verzi Flash playeru.

  • Videa nejsou ani vidět.

S největší pravděpodobností se toto děje lidem, kteří si nepřečetli Jak sledovat a mají problém s Avast pluginem a bezdůvodně toto hlásí jako chybu. Pokud toto není na 100% tvoje situace, zkus jiný prohlížeč. Pokud ani to nepomůže zkus to jindy (třeba je nějaká chybička na videoserveru). Každopádně s tím nic neuděláme, pokud to někomu jde a někomu ne.

 

Některé komentáře pod tímto příspěvkem mohou být kvůli přehlednosti smazány.