Možné spoilery z 22. Série

  21. série sice skončila, ale Top Gear tým byl již spatřen při natáčení segmentů do další série. Následuje blok s tím co zatím o další sérii víme. Tento příspěvek bude aktualizován s příchodem nových informací.

Poslední aktualizace: 2.12.2014

Patagonský speciál: první oficiální detaily

patagoniaZde máte první obrázek z nadcházejícího Vánočního speciálu. A tento rok se bude vysílat i ve zhruba správném čase. Jeremy, Richard a James vezmou Porsche 928, Lotus Esprit a Ford Mustang na vyčerpávající 2650 kilometrů dlouhou cestu, skrze Patagonii, do nejjižnějšího města na světě, aby uspořádali epickou auto-fotbalovou bitvu proti Argentině.

Potkají bažiny, pouště, lesy, pláže a sjezdovky, kde jejich V8 budou trpět. Řada přijde i na zlomené kosti, mechanické kalamity a i na nějaké ty krávy. Plus neplánované vyvrcholení.

První část odstartuje v sobotu 27 prosince a část dvě poběží ihned v neděli 28 prosince na BBC Two a BBC Two HD.

Zdroj: http://transmission.blogs.topgear.com/2014/11/25/top-gear-patagonia-special-first-details/

Top Gear v Darwinu, Australii

Tým byl spatřen v Darvinu v Austrálii jak se prohání ve venkovských oblastech v zářivě žlutém Bentley Continental, Nissan GTR a BMW M6. Později byli spatřeni při závodění na blízkém letišti. Jeremy na Twitteru později potvrdil, že budou příští týden točit v Perthu a přidal pěkný žhnoucí obrázek ;)

australia2 australia1 fire australia3

James May testuje Porsche 911 Turbo S

porsche1 porsche2

Top Gear v Argentině filmuje „Epic Roadtrip“

Několik zdrojů z Argentiny potvrdilo, že Jeremy, Richard, James a zbytek Top Gear týmu natáčejí v Argentině další roadtrip. V plánu je cestovat po silnici Route 40, spojující Bariloche a Ushuaia – stovky mil dlouhou cestu, kterou ani  Google Maps nenaplánují! Cesta do Ushuaie potrvá téměř dva týdny. Místní reportér nafotil připravená auta – Porsche 928 GT, Lotus Esprit V8 a Ford Mustang Mach 1. 

Aktualizováno: http://www.express.co.uk/news/uk/517859/Jeremy-Clarkson-outrage-driving-Argentina-Falklands-War-numberplate

TOP-GEAR-BARILOCHE-1TOP-GEAR-ARGENTINA-3

TOP-GEAR-ARGENTINA-1

Top Gear trio zachyceno ve „vylepšených“ sanitkách

ambulance1

Jeremy zachycen v BMW i8 Hybrid

Na YouTube se objevilo video zobrazující Jeremyho jak nastupuje do nového hybridního BMW i8. Bohužel video končí ještě před nastartováním, takže si zvuk vozu neposlechneme.

(Pokud vás BMW i8 zaujalo, doporučuji jeho test v pořadu Autosalon)

Top Gear filmující v Petrohradě

Top Gear tým byl zachycen na fotografiích při filmování částí nějakého závodu. Podle svědků James řídil elektrického Renaulta, Richard jezdil na kole a Jeremy údajně cestoval lodí. Nezní vám to povědomě?

may_eletric produkce_moskva richard_kolo stig_metro

Jeremy testuje novou C7 Corvette Stingray

Dva nové tweety, které se objevily na Jeremyho účtu popisují tachometr nové C7 Corvette Stingray: “ Vím, že je nová Corveta rozjařeně sportovní, ale 330? Opravdu? “ Ve skutečnosti se jedná o duální tachometr, kde lze pomocí stisknutí tlačítka přepínat mezi MPH a KPH. Dále Jeremy napsal: “ Dnešní natáčení pokračuje výborně. “ A k tomuto přidal svojí zkrvavenou fotografii.

tachojeremykrvaci

Jeremy a James bourali v Oxfordshire

Dle magazínu Daily Mail Top Gear tým opět vyvolal pobouření poté, co boural na silnici B4437 v Charlbury v  Oxfordshire. Podle všeho, zde o pět let dříve zemřela 26-letá žena při automobilové nehodě a Daily Mail je přesvědčen, že Top Gear si vybral toto místo právě kvůli tomu. Svědci viděli Jamese nabourat v jeho stříbrném Peugeotu do Jeremyho ve stejném voze černé barvy. Kamery zachytily i příjezd vyprošťovacího vozu, kdy Jamesovo auto bylo vytaženo z příkopu a Jeremyho z pole, kde po srážce skončily. Jeremyho Peugeot havárii odnesl jen menšími škodami, zatímco Jamesův zůstal nepojízdný.

bouracka1bouracka2

Stig řídící Jeremyho P45 (sanitní úprava) ve White City

Uživatel twitteru @MikeBernieColes spatřil Top Gear tým filmovat v okolí BBC Broadcast Centre, které se nachází v městské části White City v Londýně. Stig byl zde spatřen jak řídí Jeremyho nechvalně známé vozítko P45, ovšem ve variantě sanitního vozu. Jeremy, Richard a James zde byli taktéž, ale nemáme žádné informace co konkrétního dělali.

ambulance1 ambulance2

McLaren P1 vs Porsche 918 Spyder Vs Ferrari Laferrari

Jeremy na twitteru odpověděl na otázku ohledně závodu mezi McLarenem P1 a Porsche 918 Spyder. Jak se ukázalo, vznikne z toho půlhodinový speciál. Žádné další detaily nejsou známy, ale pravděpodobně se tyto vozy postaví na trať Top Gearu s Jeremym, Richardem a Jamesem za volantem.

Později Jeremy doplnil foto z příjezdu Porsche 918 na trať. Povšimněte si zajímavého trička řidiče, který Porsche dovezl :)

porsche1porsche

Jeremy Clarkson a Eagle Speedster

Jeremy na twitteru zveřejnil fotografii Eagle Speedsteru na testovací trati Top Gearu. Automobil v popředí vypadá taktéž jako Eagle Speedster – možná kupé verze k otestování ?

eagle

Richard Hammond na křídle

Objevily se i fotografie Richarda na křídle letadla týmu Breitling Aerosuperbatic na letišti RFC Rendcomb. James a Jeremy zřejmně čekali na zemi a popíjeli šampaňské.

letadlo

James May v porouchaném Peugeotu 304

James jednou prohlási, že by nechal okamžitě vybombardovat městečko Burford, pokud by se dostal k moci. Ale Cotswoldské mětečko se dočkalo pomsty, když se Jamesův Peugeot 304 porouchal na kulaťáku A40.

porucha1 porucha2

Později byli spatřeni i ostatní moderátoři, jak se všichni snaží naložit nakoupené starožitnosti do jejich malých automobilů. To zní povědomě, že? Jeremy dostal starožitné křeslo, které ovšem nemohl naložit do svého vozu. Na řadu tedy přišla pila a Jeremy se pustil do práce. Mezitím se objevil Richard s obrovskými hodinami – téměř dvakrát většími než je on sám. Později byl viděn, jak nakládá starožitný věšák na klobouky a úspěšně s ním odjíždí.

staroz1 staroz2

TopGear se zůčastnil Japfestu 2014 na Castle Combe okruhu

Pár členů reddit fóra spatřilo Top Gear tým na Japfestu 2014 na Castle Combe Racing Circuit. Pravděpodobně největším evropským srazem japonských automobilů. Tým přijel s výběrem evropských sporťáků – konkrétně Fiatem 124, MGB GT a Peugeotem 304.

japfest

James May testuje Ferrari Laferrari

James na twitteru odhalil něco málo informací ohledně testu Ferrari Laferrari.

james-laferrari1james-laferrari2


Další možné části 22. série

Následující události se odehrály ještě před 21. sérií, ale nebyly použité. Je tedy možné, že se objeví v 22. sérii.

Richard Hammond natáčel někde v Australském Outbacku

Pár tweetů od @RichardHammond zmiňují, že se nachází v Austrálii na odlehlé farmě se spoustou pavouků. Další podrobnosti se asi již nedozvíme, tak se musíme nechat překvapit.

James May natáčel na National MicroCar Rally

James byl spatřen s Top Gear týmem při natáčení na National MicroCar Rally 2013. Zřejmě se také posadil za volant vozítka Messerschmitt Tiger.

Přeloženo ze zdroje: http://www.topgearbox.com/2014/news/top-gear-series-22-sightings-spoilers/